aktualności o nas historia galeria regulamin odwiedzin przyjaciele adopcja możesz pomóc e-urzędy kontakt

Pomimo całego zaangażowania naszych pracowników i serca, jakie wkładają w swoją pracę, nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich potrzeb dzieci. Dlatego wszelka pomoc i darowizny są mile widziane.

Jak możesz pomóc?

Zostań wolontariuszem

Możesz nim zostać, jeżeli ukończyłeś osiemnaście lat, masz w sobie pogodę ducha i jesteś otwarty na innych. Nasze dzieci szczególnie potrzebują pomocy podczas odrabiania lekcji i w czasie nauki szkolnej. Jeżeli możesz i chcesz podzielić się swoim czasem i umiejętnościami, napisz do nas na adres: cwkdim@wp.pl. W mailu określ, ile godzin w tygodniu chciałbyś poświęcić dzieciom.

Przekaż dary materialne

Odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego i meble mogą być dla nas bardzo użyteczne. Nie muszą to być rzeczy nowe, jednak muszą być czyste i nadające się do użytku. Podaruj coś, co sprawi, że dzieci poczują się wyjątkowo. Jeżeli chcesz przywieźć dary, skontaktuj się najpierw z nami telefonicznie lub mailowo.

Przekaż wsparcie finansowe

Pieniądze można przesłać na nasze konto: ING Bank Śląski 09 1050 1230 1000 0023 5388 3792, z dopiskiem „Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu”. Osoby zainteresowane stałą stypendialną pomocą dla konkretnego dziecka prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy. Pomoc taka jest możliwa przy współpracy z fundacją Piastun z Zabrza.

Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży, ul. Jordana 2 lok. 11, 41-808 Zabrze
tel.: 32 272 21 02, 32 272 30 37, fax: 32 272 21 02 wew. 18, e-mail: cwkdim@cwkdim.pl